✏️📚 Masterclass ‘Spelen met Taal’

In de inspirerende omgeving van ons Kindcentrum de Terp, volgden afgelopen dinsdagmiddag 43 leerkrachten de boeiende masterclass ‘Spelen met Taal’, verzorgd door Wizzscholing.

De groep specialisten Jonge Kind en taalcoördinatoren, allen werkzaam bij Sarkon en Surplus, verdiepten zich in de vraag: Hoe kunnen we jonge kinderen zo optimaal mogelijk laten profiteren van het taalaanbod binnen thema’s, zodat zij het als betekenisvol ervaren?

Docente Margreeth Mulder leerde hoe taal geïntegreerd kan worden in spel. Hierdoor worden kinderen niet alleen taalvaardiger, maar beleven ze ook meer plezier aan leren. De sessie bood praktische inzichten en direct toepasbare werkvormen die bijdragen aan rijke taalervaringen in groep 1-2.

Met deze masterclass is er weer een stap vooruit gezet in onze missie: een krachtige en betekenisvolle leeromgeving creëren voor jonge kinderen. En is er weer een mooi staaltje ’Leren met LEV’ laten zien.

Ontwerp zonder titel (38) Ontwerp zonder titel (38)
Ontwerp zonder titel (37) Ontwerp zonder titel (37)